Biuro podróży zmienia hotel. Pokazujemy, jak przeciwdziałać zmianie hotelu przez biuro podróży.

Organizacja wakacji zawsze wiąże się z niemałym stresem. Bez względu na to, czy zdecydujemy się przygotować się do wakacji kompletnie sami, czy skorzystamy z biura podróży, czeka nas dopilnowywanie drobiazgów, terminów, pakowania. Który z tych sposobów wiąże się jednak z mniejszymi nerwami? Na co lepiej się zdecydować? Spróbujemy pokrótce odpowiedzieć na pytanie, kiedy warto wybrać biuro podróży, a kiedy samodzielną organizację wyjazdu.

Czytaj dalej

Wybór sali konferencyjnej. Pokazujemy, jak wybrać salę konferencyjną krok po kroku.

Zorganizowanie konferencji czy sympozjum naukowego to zakrojone na szeroką skalę przedsięwzięcie. Właśnie dlatego warto poświęcić czas na wybór odpowiedniej sali konferencyjnej. Nie ulega wątpliwości, że jego aura będzie miała niebagatelny wpływ na przebieg wszelkiego rodzaju spotkań, które wymagają zaproszenia od kilkudziesięciu do kilkuset osób.

Czytaj dalej

Wygląd recepcji hotelowej. Podpowiadamy, jak poprawić wystrój recepcji hotelowej, aby robiła wrażenie.

Czy wchodząc do jakiegokolwiek pomieszczenia, w którym jesteście po raz pierwszy zwracacie uwagę na takie rzeczy, jak wystrój? Oczywiście, że tak. Właśnie dlatego tak ważne jest aby wygląd recepcji był nienaganny. W artykule podpowiadamy, jak poprawić wystrój recepcji hotelowej tak, aby zrobić dobre wrażenie na każdym Kliencie.

Czytaj dalej