Wybór sali konferencyjnej. Pokazujemy, jak wybrać salę konferencyjną krok po kroku.

Zorganizowanie konferencji czy sympozjum naukowego to zakrojone na szeroką skalę przedsięwzięcie. Właśnie dlatego warto poświęcić czas na wybór odpowiedniej sali konferencyjnej. Nie ulega wątpliwości, że jego aura będzie miała niebagatelny wpływ na przebieg wszelkiego rodzaju spotkań, które wymagają zaproszenia od kilkudziesięciu do kilkuset osób.

Miejsce organizacji konferencji. Gdzie zorganizować konferencje, którą każdy zapamięta?

Miejsce organizacji konferencji
Miejsce organizacji konferencji

Odpowiedź na tak postawione pytanie wydaje się oczywista. W zasadzie w każdym dowolnie wybranym miejscu, a co więcej, zależy to wyłącznie od preferencji organizatorów. Mogą odbywać się zarówno w miastach, jak i nad morzem. Dobrym miejscem będzie także SPA, Mazury bądź zabytki. Jest to dość istotne, ponieważ z jednej strony ułatwia dokonanie wyboru, z drugiej natomiast pozwala na spełnienie każdej koncepcji, łącznie z tą najbardziej zaskakującą. Wystarczy znaleźć odpowiednie miejsce do organizacji konferencji i można przystąpić do realizacji pomysłu.

Organizowanie dużych konferencji. Jak wybrać miejsce, które wygodnie pomieści wszystkich gości?

Organizowanie dużych konferencji
Organizowanie dużych konferencji

W obiektach, przeznaczonych na organizowanie dużych konferencji, rzadko znajduje się jedna sala. Zwykle ich liczba obejmuje od kilku do kilkudziesięciu pomieszczeń w różnorodnych miejscach (na przykład w zabytkach), przy czym w każdym z nich są zapewnione miejsca noclegowe. Podana jest poza tym liczba miejsc w salach konferencyjnych w poszczególnych obiektach. Istnieje możliwość znalezienia sali, która będzie mogła pomieścić tysiąc gości.

Więcej informacji na temat możliwości wyboru miejsc przeznaczonych na konferencje znajduje się na stronie https://www.bestwestern.pl/home/poradnik-podroznika/planowanie-konferencji

Karolina Ekiert

Studiowałam na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie na Wydziale Architektury Wnętrz. Moją pasją są podróże, architektura wnętrz, wystrój wnętrz i design. Zapraszam do czytania moich artykułów.

4 myśli na temat “Wybór sali konferencyjnej. Pokazujemy, jak wybrać salę konferencyjną krok po kroku.

 • Lipiec 17, 2019 o 9:21 am
  Permalink

  Na rynku jest wiele firm, które motywują swoich pracowników na wiele sposobów. Organizowane szkolenia lub konferencje, które są zawsze wartością dodaną. W jednej z firm, w której pracowałam organizowane imprezy zawsze były na najwyższym poziomie. Ważne też jest kto zajmuje się taką organizacją i jakie ma umiejętności. Na szczęście zaplanowanie konferencji lub innych imprez nie jest trudne dzięki wyspecjalizowanym zespołom ludzi, którzy dysponują genialnymi rozwiązaniami oraz miejscami. Wystarczy posiadać odpowiednie fundusze i zająć się organizacją.

  Odpowiedz
 • Lipiec 18, 2019 o 10:45 am
  Permalink

  W Polsce jest wiele możliwości organizacji konferencji. Przekonałam się na własnej skórze, kiedy obserwowałam profesjonalną obsługę ostatniego spotkania. W każdym detalu spotkanie było dopracowane. Nie wspomnę o bardzo dobrych warunkach zakwaterowania – tu było dopieszczone wszystko – piękna łazienka, wygodne łóżka, przepyszne jedzenie.

  Odpowiedz
 • Wrzesień 5, 2019 o 2:51 pm
  Permalink

  Spotkania z klientami to ważne wydarzenia w firmie, które mogą wpłynąć na umocnienie rangi swojej firmy i poprawę jej wizerunku. Ważne, jednak by nie popełnić gaf i nie zrazić do siebie gości. Oto zasady savoir-vivre’u w biznesie.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *